Medycyna

Walidacja branży medycznej i farmaceutycznej

Przygotowujemy jednostki i placówki działające w branży medycznej do otrzymania pożądanego certyfikatu bądź akredytacji z zakresu Systemu Zarządzania Jakością. W tym celu przygotowujemy walidację. Jest to program zawierający w sobie pełną dokumentację. Wdrażanie kolejnych procesów wraz z zachowaniem stosownej powtarzalności, daje maksymalną pewność, jeżeli chodzi o otrzymanie certyfikatów bądź akredytacji.

Nasi Klienci, mogą liczyć na pełny wachlarz umiejętności, którymi dysponujemy. Są one poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno na rynku krajowym, jak i również międzynarodowym. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma placówkami, dzisiaj słynącymi ze swojej nieskazitelnej renomy, a także świadczenia usług charakteryzujących się najwyższymi standardami.

 

Rodzaje walidacji

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim przygotowanie takich walidacji, jak walidacja oprogramowania komputerowego i systemów, walidacja procesu produkcyjnego, walidacja procesu mycia, walidacja metod analitycznych, czy też walidacja wyrobów medycznych. W zależności od wybranego rodzaju walidacji, dostosowywane są szczegółowe programy, pozwalające na uzyskanie zamierzonego celu.

W każdej przestrzeni posiadamy odpowiednie doświadczenie, jednocześnie cały czas zwiększamy swoje kompetencje, biorąc udział nawet w najmniej standardowych projektach. Dla potrzeb każdej placówki dążącej do poprawienia swoich standardów w jednej lub każdej z wymienionych przestrzeni, dopasowujemy indywidualny harmonogram działań. Często dotyczy on rozbudowy konkretnej instytucji medycznej.

Zalety walidacji

Przeprowadzenie walidacji, za główny cel stawia dążenie do spełnienia norm umożliwiających zdobycie certyfikatu lub akredytacji. Jednak dla placówek dbających o najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług, fundamentalnym zamiarem powinno być dążenie do ciągłego rozwoju, poprawy swoich standardów, a także wychodzenie na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

Placówki medyczne włączone w proces walidacji, mogą czerpać jeszcze wiele innych korzyści z tytułu wprowadzanej walidacji. Zwiększona efektywność działań, wprowadzenie skutecznych oprogramowani, a także odrzucenie wszelkich destrukcyjnych lub spowalniających procesów. To tylko nieliczne z wszystkich zalet, jakie można czerpać z tytułu walidacji swojej placówki.

 

Koszty walidacji

W celu określenia dokładnych kosztów walidacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Brak szczegółowego cennika wynika z faktu, że każdy proces przeprowadzenia walidacji jest inny. Dlatego na jej ostateczne koszty wpływa wiele czynników, zarówno rodzaj walidacji, jej dokładny zakres, jak i również indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

Dodaj komentarz