Biznes

Gdzie warto zorganizować spotkanie firmowe pod Warszawą?

kawiarnia - restauracja bazylia

Odpowiednio przygotowane i zaplanowane spotkania integracyjne stanowią istotne wsparcie dla zespołów pracowników, wzmacniają grupę i sprzyjają integracji. Czas spędzony wspólnie poza siedzibą firmy / miejscem pracy, z dala od służbowych obowiązków to nie tylko okazja do relaksu i zacieśniania więzi, ale również doskonałe narzędzie do budowania relacji poza biurową rzeczywistością, ładowania energetycznych akumulatorów i zwiększania motywacji. Twoja firma ma siedzibę w Warszawie? Szukasz miejsca na szybki wypad poza miasto? Chcesz pokazać swoim współpracownikom piękne miejsce i zjeść wspólnie pyszny posiłek? Kierunek: Łazy i Restauracja Bazylia!

Restauracja Bazylia – smacznie i elegancko

Łazy to niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, którą od centrum stolicy dzieli około 22 kilometrów (czyli maksymalnie pół godziny jazdy samochodem). Cisza i spokój tam panujące oraz bliskość urokliwych Lasów Sękocińskich sprawiają, że to idealna miejscówka dla osób szukających wytchnienia od codziennych obowiązków. To właśnie w Łazach funkcjonuje Restauracja Bazylia, która podbija serca i kubki smakowe swoich Klientów. W doskonale zaprojektowanych, funkcjonalnie wyposażonych i gustownie zaaranżowanych wnętrzach można skosztować dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej oraz wyśmienitej pizzy (prawdopodobnie najlepszej w całej okolicy!) – wszystko przygotowywane i serwowane pod czujnym okiem szefa kuchni, Damiana Jędrzejczaka. W piwniczkach Restauracji znajduje się ponadto pierwszorzędny wybór win oraz innych napojów alkoholowych. Ogromnym atutem tego miejsca jest przestronny taras, na którym kawa i deser zawsze smakują fantastycznie! 

Do dyspozycji gości Restauracji Bazylia są trzy komfortowe i eleganckie sale, które pomieszczą łącznie nawet 130 osób (z najmniejszej może skorzystać równocześnie 20 osób, ze średniej – 40 osób, a z największej – 70 osób). Najwyższej jakości wyposażenie gwarantuje wygodę wszystkim gościom, a także możliwość dopasowania ustawienia stołów i krzeseł oraz wystroju do indywidualnych potrzeb organizatorów. Ogromny atutem Restauracji Bazylia w kontekście organizacji w niej rozmaitych spotkań jest również maksymalnie łatwy dojazd i parking (obok Restauracji znajduje się kilka miejsc postojowych, a w odległości 100 metrów od budynku – duży, ogólnodostępny parking, który pomieści samochody wszystkich osób zaproszonych na organizowaną w lokalu imprezę, szkolenie czy spotkanie). 

Zobacz równie: Ile kosztuje wyposażenie stolarni?

Imprezy i spotkania firmowe – organizacja na najwyższym poziomie

W Restauracji Bazylia organizowane są różnego rodzaju przyjęcia i spotkania, mniej lub bardziej formalne oraz cechujące się niższą lub wyższą doniosłością okazji. Obok niewielkich przyjęć weselnych czy to z okazji chrzcin bądź komunii – Restauracja najczęściej gości właśnie pracowników różnych firm, którzy w jej wnętrzach szkolą się i integrują (czasem równocześnie!). Bankiety, przyjęcia i imprezy firmowe są tutaj organizowane na najwyższym poziomie, z optymalnym dopasowaniem usług do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców i ich pracowników. Łatwy dojazd z i do stolicy, przestronne wnętrza i wyśmienita kuchnia sprawiają, że wiele firm wraca do Bazylii cyklicznie!

Sprawdź ofertę imprez integracyjnych pod Warszawą: https://restauracjabazylia.com/oferta/imprezy-integracyjne/

Pracownicy Restauracji Bazylia oferują pomoc w organizacji każdego przedsięwzięcia oraz kompletne przygotowanie lokalu do szkolenia, konferencji, bankietu czy imprezy firmowej. Każdy detal spotkania jest szczegółowo omówiony z Klientem, a następnie przygotowany zgodnie z ustaleniami i dopięty na przysłowiowy ostatni guzik. Restauracja Bazylia dysponuje uniwersalną, elegancką bazą lokalową, która bez większych nakładów sił i środków może stanowić bazę również dla spotkań tematycznych, z wyraźnie podkreślonym motywem przewodnim.

miejsce dla dzieci w restauracji bazylia

Dla restauracyjnej kuchni żadne wyzwaniem nie jest niemożliwe do zrealizowania – podczas przyjęcia może być serwowane wcześniej zamówione menu lub dania z karty, a do dyspozycji uczestników spotkania być niezobowiązujący bufet, biesiadny szwedzki stół oraz serwis kawowo – deserowy. W każdym z tych przypadków można być pewnym jakości i niezrównanego smaku potraw oraz doskonałego sposobu ich podania przez doświadczonych kelnerów. 

Restauracja Bazylia to idealne miejsce na konferencje i szkolenia: https://restauracjabazylia.com/oferta/konferencje-szkolenia/

Restauracja Bazylia to 100% zaangażowania i profesjonalizmu, które wkładane jest w każdą potrawę i każde spotkanie firmowe organizowane w jej wnętrzach. 

Dodaj komentarz