Bez kategorii

Standy reklamowe różnego typu

Jedną z wielu metod zwiększania zainteresowania klientów określonymi produktami, jest ich odpowiednia ekspozycja. Powinna ona być estetyczna i atrakcyjna wizualnie, przyciągająca uwagę i budząca pozytywne emocje. Pomocne są tu kolorowe standy półkowe, dzięki którym możesz prezentować swoje produkty bezpośrednio na ladach, stołach ekspozycyjnych czy w innych dostępnych miejscach.

Zaletą tego typu akcesoriów jest uniwersalność. Standy reklamowe mogą mieć wiele kształtów i rozmiarów, co pozwala na ich dostosowanie do prezentacji rozmaitego drobnego asortymentu. Każdą z takich konstrukcji może uzupełniać odpowiednio zaprojektowana grafika, która będzie jednoznacznie kojarzyć się z marką lub produktem. Projektujemy i tworzymy displaye reklamowe różnego typu. Są to między innymi:

 • potykacze,
 • roll-upy,
 • standy ladowe,
 • kosze ekspozycyjne,
 • totemy,
 • displaye produktowe,
 • standy reklamowe przestrzenne.

Poszczególne displaye reklamowe i standy półkowe powstają z różnych materiałów. Do najpopularniejszych zalicza się karton, który nie tylko jest tani, ale też stwarza nieograniczone możliwości nanoszenia grafiki i kształtowania nietypowych form. Kartonowe systemy ekspozycyjne przeznaczone do ustawiania na ladach mogą mieć kształt prostokątnych okrągłych czy wielokątnych pudełek z dodatkowymi ściankami przeznaczonymi na reklamę. Ekspozytory ladowe i półkowe doskonale zdają egzamin przy promocji nowych produktów w sklepach, ale też na wystawach, targach oraz w innych miejscach, w których chcesz prezentować swoje wyroby.

Display, który wzbudzi zainteresowanie

Displaye produktowe i standy reklamowe pełnią podwójną rolę. Z jednej strony są idealnym miejscem na umieszczenie w nich drobnych produktów, takich jak słodycze, długopisy, opakowania leku, czy baterie. Jednocześnie mają miejsce przeznaczone na reklamę. Dzięki temu nie tylko promują konkretny produkt, ale też jego producenta.

Displaye produktowe najczęściej są umieszczane na ladach w sąsiedztwie kas lub w miejscach, w których klient zatrzymuje się na dłuższą chwilę. Są wyjątkowo przydatne nie tylko w sklepach, ale i na stoliku w restauracji czy na ladzie recepcyjnej w hotelu, banku lub firmie ubezpieczeniowej. Z tych powodów powinny wyróżniać się formą i wzornictwem, które wzbudzą zainteresowanie klientów. Tego typu ekspozytory powstające w naszej firmie charakteryzują się wysoką skutecznością. Jest to zasługą cech takich jak:

 • atrakcyjny, przyciągający uwagę projekt graficzny,
 • ciekawa, funkcjonalna forma, dostosowana do charakteru promowanych produktów,
 • trwałe materiały, dzięki którym displaye produktowe mogą być wykorzystywane wielokrotnie,
 • wyjątkowa staranność wykonania, dzięki której ekspozytory długo zachowują estetykę, przyciągając uwagę konsumentów.

Projekty standów reklamowych oraz ich wykonanie odbywają się w ścisłej współpracy z klientem. Na każdym etapie realizacji zadania kontaktujemy się z Tobą i ustalamy Twoje potrzeby oraz preferencje. Dzięki temu w każdej chwili możesz wprowadzić zmiany kolorystyki, kształtu, układu czy wymiarów ekspozytora. Ostateczny projekt jest realizowany na nowoczesnych maszynach poligraficznych, które gwarantują wykonanie wysokiej jakości wydruku oraz precyzję odwzorowania detali i kolorów.

Dodaj komentarz