Przemysł

Osuszanie ziębnicze pomieszczeń

Usuwanie wilgoci za pomocą sprężonego powietrza to czynność, którą wykonamy dzięki osuszaczom ziębniczym. Takie rozwiązania niezbędne są w przemyśle oraz stosowane prywatnie, wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie osuszonego powietrza. Osuszacze ziębnicze skutecznie osuszają powietrze atmosferyczne oraz sprężone, w zależności od potrzeb i przeznaczenia.

Osuszacze ziębnicze likwidują wilgoć z powietrza w miejscach i pomieszczeniach, gdzie konieczna jest bardzo niska wilgotność. Proces ten jest możliwy dzięki schłodzeniu powietrza do bardzo niskiej temperatury, bliskiej temperaturze zamarzania, co powoduje jej skroplenie i zebranie w separatorze. Stamtąd jest ona odprowadzana na zewnątrz urządzenia, dzięki czemu z powietrza zostaje całkiem wyeliminowana.

Osuszacze do kompresorów

Osuszanie powietrza poprzez osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza do kompresorów pozwala wyeliminować wilgoć za pomocą powietrza pod ciśnieniem. Jest to rozwiązanie stosowane w celu zapewnienia określonego poziomu wilgoci w zakładach przemysłowych, magazynach czy warsztatach, gdzie zbyt wysoka wilgotność może wpłynąć na przebieg prac i jakość stosowanych urządzeń.

Oferujemy najwyższej jakości osuszacze ziębnicze sprężonego powietrza do kompresorów. Szeroki wybór asortymentu pozwala na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania dla własnej firmy i potrzeb. Pozwala to na utrzymanie wilgotności powietrza na pożądanych poziomie, a tym samym zapewnienie odpowiednich warunków dla przechowywania sprzętu czy produktów.

Dodaj komentarz